Meni

Uporabniška podpora:
+385 1 5573 568

Kategorije izdelkov
Hitro naročilo
0
V košarici (0)

Vaša košarica je prazna.

Dodajte kateri koli izdelek iz našega kataloga.

Kupon je obračunan Izbriši
Dostava: Brezplačno
Skupaj: 0,00 €
Do brezplačne dostave vam manjka 39,64 €
0,00 € / 39,64 €
0
Maloprodajna lokacija 1 – Malešnica

ul. Ante Topića Mimare 11 – Zagreb, 10090

Pon – Sob: 8.00 – 21.00

+385 1 561 93 71malesnica@tzh.hr

Maloprodajna lokacija 2 – Vrbani

Rudeška cesta 169a, centar Point – Zagreb, 10090

Pon – Ned: 9.00 – 21.00

+385 1 5530 07 55, point@tzh.hr

 

Maloprodajna lokacija 3 – Vlaška

Vlaška 23 – Zagreb, 10000

Pon –  Sob: 8.00 – 21.00
Ned: 8.00 – 15.00

+385 1 561 54 06, vlaska@tzh.hr

 

Maloprodajna lokacija 7 – Zagrebačka cesta

Zagrebačka cesta 194 – Zagreb, 10000

Pon – Sob: 8.00 – 21.00

+385 1 561 94 78zagrebacka@tzh.hr

Maloprodajna lokacija 8 – Dubrava

Avenija Dubrava 46a – Zagreb, 10040

Pon – Sob: 8.00 – 21.00

+385 1 562 60 94, dubrava@tzh.hr

Maloprodajna lokacija 10 – Kvatrić

Trg Eugena Kvaternika 1, 10000 Zagreb

Pon – Sob: 8.00 – 21.00

+385 1 210 94 74, kvatric@tzh.hr

Maloprodajna lokacija 12 – Martinovka

Zelinska 7 - Zagreb, 10000

Pon – Sob: 07.00 – 22.00
(Zdravica & Kavica - Smoothie & Juice Bar)

+385 1 211 17 29, martinovka@tzh.hr

Maloprodajalna lokacija 13 – Z Centar

Ljubljanska 2b, 10090 Zagreb

Pon – Ned: 9.00 – 21.00
Pon – Ned: 08:00 - 22:00 (Zdravica & Kavica - Smoothie & Juice Bar)

+385 1 211 01 46, zcentar@tzh.hr

Maloprodajna lokacija 14 – Ilica

Ilica 64, 10000 Zagreb

Pon – Ned: 8.00 – 21.00

+385 1 581 33 89, ilica@tzh.hr

Maloprodajna lokacija 4 – Mall of Split

Ul. Josipa Jovića 93 – Split, 21000

Pon – Ned: 9.00 – 21.00

tel:+385 2 124 82 44mallofsplit@tzh.hr

Maloprodajna lokacija 9 – Split-Center

Zadarska 13, 21000 Split, Hrvaška

Pon – Ned: 9.00 – 21.00

+385 2 126 75 65, centarsplit@tzh.hr

Maloprodajna lokacija 5 – Reka Riva

Riva 20a – Reka, 51000

Pon – Sob: 8.00 – 21.00
Ned: 8.00 – 15.00

+385 5 160 69 23, rivarijeka@tzh.hr

Maloprodajna lokacija 6 – Varaždin Lumini

Ulica grada Lipika 15 – Donji Kneginec, 42204

Pon – Ned: 9.00 – 21.00

+385 4 263 13 28, lumini@tzh.hr

Maloprodajna lokacija 11 – Pulj

Ulica Stoja 14A, 52100 Pulj

Pon – Sob: 9.00 – 21.00

+385 52 227 591, pula@tzh.hr

 

Maloprodajna lokacija 15 - Supernova Zadar

Ul. Akcije Maslenica 1 – Zadar, 23000

Pon - Ned: 9.00 - 21-00

+385 23 226 555, zadar@tzh.hr

Domov Prodajna mesta

Prodajna mesta

Zagreb (9)

Uporabniška podpora

Pon – Pet: 07:00 – 15:00h

+385 1 55 73 568

info@tovarnazdravehrane.si

Si želiš 10% popusta?

S prijavo na novičnik prejmeš 10% popusta na prvo naročilo.
Brezplačno prejemaj nasvete in recepte iz sveta zdrave prehrane.

*Popust se ne sešteva z drugimi popusti.